top of page

Zobacz, co inni cenią we współpracy ze mną

Jako, iż sama chciałam lepiej zrozumieć, jak moi klienci postrzegają wartość, którą im dostarczam, postanowiłam ich o to zapytać.

 

Niedawno, we współpracy z agencją marketingową, przeprowadziłam własne, anonimowe badanie dotyczące satysfakcji ze współpracy ze mną. Zostało ono przeprowadzone na osobach, które zleciły mi sprzedaż swojej nieruchomości w ramach umowy na wyłączność.

Przeczytaj wybrane wypowiedzi ankietowanych klientów i sam oceń,

czy to o czym mówią byłoby wartością dla ciebie:

"Byłam zaskoczona indywidualnym podejściem do klienta, zrozumieniem potrzeb i oczekiwań. Odniosłam pozytywne wrażenie, jakby Pani Katarzyna Sieczko "dbała" o moje mieszkanie,  jak o swoje własne. Nie miałam odczucia, że jestem jedną z wielu klientek, z którymi współpracuje. Uwaga poświęcona mojej sprawie, dawała wrażenie jakby była kwestią priorytetową dla Pani Sieczko. To na pewno wpływa na ogólną satysfakcję klienta."

"Zaskoczyło mnie pozytywnie to, że po podpisaniu umowy, u notariusza, gdy już doszło do transakcji i współpraca mogłaby się zakończyć, pani Kasia wciąż służyła pomocą w szerokim zakresie."

"Pani Katarzyna była bardzo dobrze przygotowana do spotkania, dysponowała wiedzą na temat lokalnego rynku nieruchomości, co zdeterminowało moją ofertę vs rzeczywistość. Ponadto ogólna wiedza, znacznie wykraczająca poza standardowe i dotychczas spotykane przeze mnie podejście do sprzedaży nieruchomości przekonała mnie do całkowitego oddanie się pod opiekę Pani Katarzyny. Doradztwo w zakresie prawa lokalowego."

"Jakość premium, wysoka kultura i skuteczność, zorientowanie na interesy Klienta, szeroka wiedza i nowatorskie podejście do realizacji zleceń. Pani Katarzyna to gwarancja sukcesu!"

bottom of page