top of page

Kompleksowość moich usług to twoja wygoda!
Zajmuję się wszystkim, co najważniejsze w sprzedaży i wynajmie twojej nieruchomości, żeby z zyskiem i w bezpieczny sposób doprowadzić do transakcji.

shutterstock_1198593766_edited.jpg
Sprzedaż

Prawda jest taka, że jestem niezwykle skuteczna w sprzedaży nieruchomości. Dzięki bardzo dobremu wyczuciu rynku, metodycznemu warsztatowi pracy oraz łatwości nawiązywania relacji bardzo często osiągam cenę transakcyjną powyżej pierwotnych założeń.
 
Szanuję twój czas i twoje pieniądze, dlatego też sprzedaż prowadzę tak, żeby trwała jak najkrócej i jak najmniej ingerowała w twoje codzienne życie - 90% projektów zamykam w ciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia działań marketingowych. Dzięki organizacji dni otwartych minimalizuję ilość wizyt zainteresowanych w twoim domu, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją prywatnością.
 
Mam bazę klientów poszukujących, a nawet jeśli wśród nich nie ma kupca na twoją nieruchomość, to znajdę go z łatwością, gdyż wiem
jak to robić.

Współpraca ze mną to partnerstwo, które się opłaca, na wielu poziomach.

"Pani Katarzyna do sprzedaży mojej nieruchomości podeszła super profesjonalnie, aktywnie, z planem, na każdym etapie byłem dokładnie informowany jaki jest bieżący status i co będziemy robić dalej. Pani Katarzyna swoim profesjonalizmem i proaktywnością zdecydowanie wyróżnia się spośród innych agentów nieruchomości. Dość rzec, że sprzedaliśmy mieszkanie po dobrej, rynkowej cenie w 2 tygodnie. Widać po niej doświadczenie, pomysł i pasję do tej pracy i współpraca z nią to przyjemność"- Wojciech Dąbek

Anchor_sprzedaż_uslugi

Wynajem

Wynajem własnej nieruchomości to projekt niełatwy - oddajesz w czyjeś ręce niezwykle wartościowy składnik swojego majątku. Warto mieć pewność, że przekazujesz nieruchomość w dobre ręce. Dlatego też przy poszukiwaniu najemcy każdorazowo sprawdzam referencje zainteresowanych, dzięki czemu maksymalizuję twoje bezpieczeństwo.

W polskich uwarunkowaniach prawnych niezwykle ważnym elementem kontraktu jest sama treść umowy najmu. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w najmach wiem, jak powinna być skonstruowana bezpieczna umowa. Warto rozważyć najem okazjonalny, który zmniejsza asymetrię praw właściciela względem praw najemcy.

"Mrs. Sieczko helped us rent our new house in Warsaw in a way that was   professional, efficient, but also, sympathetic and attentive. She managed to accommodate all of our requests and went beyond, helping us with extra measures and procedures. We highly recommend her."-
Zak Zangrando

Anchor_wynajem_usługi

Konsulting inwestycyjny

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu pomagam dokonywać dobrych wyborów - skorzystaj z tego.
 
Nieważne, czy szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny czy też chcesz bezpiecznie ulokować kapitał - pomogę ci znaleźć bezpieczne rozwiązanie.
 
Jako rodowita Warszawianka doskonale znam miasto i jego niuanse, wiem gdzie się komfortowo mieszka i gdzie dobrze zainwestować, a w którą stronę nawet nie warto spojrzeć.

Anchor_doradztwoKredytowe_uslugi

Doradztwo kredytowe

O ile sama nie jestem ekspertem od finansowania nieruchomości, współpracuję z doskonałymi specjalistami w tej dziedzinie i chętnie powiem ci, gdzie się udać po najlepszą obsługę i dopasowaną ofertę.

Dobry doradca kredytowy zna aktualne oferty banków na wskroś, wie jakie promocje niedługo będą się kończyć, a jakie będą się pojawiać. Po rozmowie z tobą i zrozumieniu twoich unikalnych uwarunkowań skieruje cię do tych banków, których oferty są najkorzystniejsze z twojej indywidualnej perspektywy. 

Kompetentny doradca kredytowy to gwarancja oszczędności czasu oraz pewność otrzymania najlepszej, zindywidualizowanej oferty. 

Signing a Contract
bottom of page