top of page
fotel_duzoTLA_edited_edited.jpg
O MNIE

Z nieruchomościami związałam się zawodowo w 2015 roku. Posiadam licencję nr 22156 nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości (PFRN). Nieustannie się uczę - każdego roku odbywam przynajmniej kilka szkoleń z zakresu prawa, marketingu i sprzedaży.

Z wykształcenia jestem anglistką i socjologiem, jednak to doradztwo na rynku nieruchomości stało się moim sposobem na życie, którego nie zamieniłabym na nic innego - uwielbiam swoją pracę.

Życie i praca za granicą (Irlandia, Australia) oraz prawie 10 lat spędzone w międzynarodowej korporacji konsultingowej sprawiły, że przywykłam do zachodnich standardów obsługi klienta, które z powodzeniem stosuję na co dzień.

 

Specjalizuję się w sprzedaży apartamentów oraz domów z segmentu premium w Warszawie i najbliższych okolicach. Jako rodowita Warszawianka doskonale znam miasto i jego niuanse, wiem gdzie komfortowo się mieszka i w co dobrze zainwestować, a w kierunku czego nawet nie warto spojrzeć. Prywatnie zdecydowanie wolę kolekcjonować doświadczenia niż przedmioty. Poza tym cenię dobrą lekturę i muzykę jazzową.

Gdybym nie zajmowała się pośrednictwem, zapewne byłabym prawnikiem - pasowałoby to do mojej walecznej natury, która zawsze każe mi wątpić i szukać rozwiązań, nawet tam, gdzie pozornie ich nie ma.

100% moich Klientów poleciłoby moje usługi swojej rodzinie i przyjaciołom – mówią, że to zasługa mojego profesjonalizmu, kompleksowości działania, wysokiej jakości obsługi klienta oraz tego, że jestem dobrym doradcą. 

bottom of page