top of page
przezroczyste_zlote.png

Poznaj historię sprzedaży pospadkowego mieszkania w cenie o 200k więcej, niż właściciele zakładali. Osiągnięta cena to pln 18k/m2.


Odziedziczyłeś nieruchomość i myślisz tylko o tym, żeby ją szybko upłynnić? To naturalne - w końcu to dla ciebie niczym nie obciążony pieniądz, czysty zysk.
Odziedziczone nieruchomości często są do kapitalnego remontu, nie oznacza to jednak, że trzeba je sprzedać tanio. Można sprzedać i szybko i za świetną cenę. Poznaj historię sprzedaży pospadkowego mieszkania na Starych Bielanach.

 

Moi klienci odziedziczyli czteropokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Jako, iż mieszkanie znali od zawsze nie wydawało im się ono niczym wyjątkowym. Przedwojenna kamienica, przedwojenne skrzynkowe okna, stary parkiet, popękany taras i zieleń za oknem - traktowali je jako coś oczywistego.
Właściciele sądzili, że z racji stanu technicznego mieszkanie  jest relatywnie niewiele warte. Ich oczekiwania co do ceny były minimalistyczne, wszak i tak miał to być dla nich czysty zysk.

 

Unaoczniłam im wszystkie atuty nieruchomości, których nie dostrzegali. Wiedziałam, że jest to lokal niezwykły i unikalny, który będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem rynku. Wiedziałam, co urzeknie kupujących i dlaczego mogą chcieć zapłacić więcej, niż by się wydawało. Koniec końców mieszkanie zostało sprzedane za cenę 200k więcej, niż właściciele oczekiwali. Właściciele byli niezwykle zaskoczeni i jednocześnie bardzo zadowoleni.
 

Jeśli ty też chcesz dobrze sprzedać swoją nieruchomość odkrywając jej pełen potencjał, wypełnij formularz i porozmawiajmy!
 

1_edited_edited_edited_edited.jpg
Nie sprzedawaj za wszelką cenę, sprzedaj za cenę, która ci się opłaca. 

Wypełnij formularz i porozmawiajmy.
formularz
bottom of page